Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/senior.sk/www/rservice.php on line 129
Senior

Bliss Day Spa - denné kúpele aj pre neubytovaných hostí

Autor: Skokňová <redakcia(at)senior.sk>, Téma: Relax, Zdroj: Lázně Hodonín, Vydané dňa: 08. 09. 2015

Lázně Hodonín Bliss Day Spa alebo denné kúpele sú ideálnou voľbou pre každého, kto túži po oddychu, ale nemá dostatok času. Koncept, ktorý je nesmierne populárny napríklad v Dubaji alebo u našich rakúskych susedov je konečne v Českej republike! Čo to znamená? Všetky liečebné a relaxačné procedúry si jednoducho poskladáte do jedného dňa – od rána do večera.
Podpora z programu ROP – Jihomoravský kraj


V Bliss Day Spa nájdete:

Rehabilitačný bazén
Hydromasážné vane
Jódové a ochladzovacie sprchy
Parné kúpele
Soľné kúpele
Jódovú gradovňu
Kryokomoru
Fototerapiu
Liečebné masáže
Fit centrum

Podpora z programu ROP – Jihomoravský kraj

Vyskúšajte blahodarné účinky soľanky!

Počuli ste už niekedy o jódobrómovej minerálnej vode? Možno ju poznáte pod pojmom soľanka. A práve ona je základným prírodným liečivým zdrojom v Kúpeľoch Hodonín.
Jódobrómová minerálna voda patrí medzi najkvalitnejšie vody v Európe, pre svoje jedinečné liečebné, preventívne a regeneračné účinky býva často prirovnávaná k vode z Mŕtveho mora.


Podpora z programu ROP – Jihomoravský kraj

Kúpele Hodonín v nádhernom prostredí Slovácka

Moderné kúpele dokonale prepájajú všetky prednosti Južnej Moravy. Sú obklopené vinicami a nádhernou krajinou, zároveň ležia na dosah jednej z najkrajších pamiatok UNESCO v Českej republike – Lednicko-valtickému areálu. Kúpele poskytujú cielenú liečebnú a rehabilitačnú starostlivosť s viac než tridsaťročnou tradíciou a sú vyhľadávanou destináciou nielen na liečbu, ale aj na relax.

Ďalšie informácie nájdete na:
www.laznehodonin.cz
www.lednicelazne.cz
www.blissdayspa.cz