Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/senior.sk/www/rservice.php on line 129
Senior

Festivaly AnimeSHOW 2015 a GAME EXPO 2015 v Ružinove

Autor: Skokňová <redakcia(at)senior.sk>, Téma: Náš tip, Zdroj: www.animeshow.sk, Vydané dňa: 26. 02. 2015

odkaz na AnimeSHOW 2015 :2.-1.3.2015  DK Ružinov, Bratislava


ANIMESHOW 2015

AnimeSHOW 2015

Vlani navštívilo festival AnimeSHOW vyše 10000 návštevníkov. Tentoraz bude trvať zábava 3 dni (27.2 až 1.3. 2015) v DK Ružinov. Vstupenky na toto podujatie zakúpite vo všetkých Brlohoch za 15,90 €.
Nechýba atraktívna tombola - za pár centov si môžete nielen zahrať, ale získať aj hodnotné ceny! Okrem výpredajových produktov a bazárových hier platí špeciálna festivalová zľava 10 %.
Stiahnite si podrobné programy (v PDF): PIATOKSOBOTA -- NEDEĽA

Paralelne budú prebiehať sekcie anime, comicsu, mangy a japonskej kultúry: - scifi, fantasy a hororu - prezentácia a výstava comicsu a výtvarných diel - odborné prednášky na tému anime, mangy, hier, komiksu, scifi a fantasy. - besedy a príspevky o japonskej kultúre - súťaže o ceny v karaoke, cosplay, DDR, kreslení, ... - posedenia s priateľmi v čajovni, bare alebo reštaurácii

GAME EXPO 2015

VII. ročník medzinárodnej výstavy a festivalu HIER ponúka 3 dni s bohatým programom. Paralelne budú prebiehať sekcie výstava, počítačové hry, spoločenské stolové hry, kartové hry a L.A.R.P:
- prezentácia vývojárskych štúdií a výstava histórie počítačových hier
- odborné prednášky, besedy a príspevky na tému hier
- turnaje a hranie najnovších počítačových hier
- hranie kartových hier (MTG, World of Warcraft, Pokémon, Yu-gi-oh)
- hranie stolových hier (Hobit, Smallworld, Lovci noci, Dixit, Mondo, Samarkand...)
- casual hry (Guitar Hero,DDR, SingStar, EyeToy, ...)

Hranie stolových hier Hobit, Smallworld, Lovci noci, Dixit, Mondo, Samarkand, Tantrix a veľa iných, predstavenie čerstvých noviniek zo sveta, možnosť pozrieť si české vydania Arkham Horror, Sid Meier's Civilization, Příšerky z podzemí, zahrať súboj draka a trpaslíkov v hre Drako ...
- hranie stolovej hry Warhammer
- workshop o miniatúrach Warhammer, Warzone, Confrontation

maskot v kostýme Pikachu
- GO - japonska hra - prednáška a turnaj
- SHOGI - japonske šachy
- predaj spoločenských hier v podobe iHRYsko.sk
- RETRO HRY – potešia 16 bitové konzoly Super Nintendo, Sega Megadrive, NES, N64 a PlayStation 1 a tie najlepšie hry z prevažne 2D zlatého herného veku.

Priamo z Japonska príde oficiálny maskot v kostýme Pikachu v nadživotnej veľkosti a budete sa s ním môcť vyfotiť. S ním zároveň príde aj Pokemon brána kam si budete môčť napojiť svoje Nintendo DS a 3DS a sťahovať rôzne bonusy a postavy.

HURÁ ! na nákupy - BRLOH:

BRLOH na GameEXPO 2015

Každý správny návštevník AnimeShow/GameExpo 2015 by nemal minúť sektor Brlohu. Vo výjazdovom Brlohu nájdete predovšetkým veľa mangy. V češtine aj v angličtine (až s 50% zľavou). Práve totiž v Brlohu na Heydukovej 14 prebieha veľký výpredaj, ktorý tu vyvrcholí.
Figúrky a rôzne doplnky - Plyšáci, kľúčenky, odznaky, plagáty, kalendáre, zápisníky s tématikou hier, filmu, komiksu, seriálov atď. Vyberie si snáď každý. Festivalová zľava 10% je samozrejmosťou. Do pozornosti dávame momentálne najhorúcejší sortiment a ten sa týka najmä fanúšikov Doctor Who a Minecraft. Nebudú chýbať ani figúrky Funko POP alebo obľúbené Mystery Minis!
Tričká. - Chceli ste League of Legends. Máte ich mať! Nová kolekcia úžasných tričiek s motívom tejto populárnej hry je pripravená práve na tento festival.
Kartičky - Fanúšikovia kartových hier si tradične budú môcť vybrať zo širokej ponuky hier Pokémon, Yu-Gi-Oh! a nebude chýbať ani Magic The Gathering.
Hry - Okrem bazároviek a vzorke aktuálnych noviniek prinesieme aj niekoľko najpopulárnejších hier na Nintendo (Pokémon, Super Mario, najnovšia Zelda). A nezabudnite si priniesť svoje Nintendo DS a 3DS. Budete sa tu totiž môcť napojiť na špeciálnu virtuálnu bránu a chatovať s ďalšími Nintendo pozitiv, a možno aj stiahnuť rôzne bonusy. Brloh nie je len o pútavom sortimente. Je aj o zážitku - budete môcť vsadiť na populárne „Mystery bag“, tzv. „mačka vo vreci“. Stačí si vybrať niektorú z množstva tašiek naplnenú rôznymi zaujímavými vecičkami, ktorých hodnota poriadne presahuje samotnú cenu bagu.