Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /home/web/senior.sk/www/rservice.php on line 129
Senior

Koncert porozumenia

Autor: Anna Ševčíková <sevcikova.anna(at)gmail.com>, Téma: Kultúra a umenie, Zdroj: -aš-, Vydané dňa: 01. 12. 2012

Koncert porozumenia

Najskôr slabá propagácia, a pravdepodobne tiež skorá tma a zima spôsobili, že na KONCERT POROZUMENIA neprišlo toľko divákov-seniorov, koľko by si bol tento projekt zaslúžil. Koncert sa konal 26. novembra 2012 v Dome kultúry Bratislava-Ružinov za finančnej podpory Ministerstva kultúry SR. Zúčastnili sa na ňom starosta Ružinova Dušan Pekár a predseda Združenia kresťanských seniorov Slovenska Jozef Mikloško. Organizátormi boli Nautilus DJ a OZ Bagar, obidva subjekty zastúpené Milošom Nemečkom.

Na koncerte vystúpila ženská spevácka skupina Kytica, spevák Ján Herák z OZ Úsmev ako dar, Detský tanečný súbor Niagara z Bernolákova a Divadlo pantomímy nepočujúcich DIKO. Prítomným seniorom zaspieval aj Peter Lipa - slovenská jazzová legenda a čestný hosť tohto podujatia.

Vystúpenia boli na vysokej profesionálnej a kultúrnej úrovni. Všetkým účinkujúcim ďakujeme za príjemný zážitok. Veríme, že v budúcnosti sa organizátori takéhoto nádherného podujatia budú viac zaoberať vyhovujúcejším načasovaním a že sa tým pádom zabezpečí vyšší záujem zo strany seniorov. Teda tých, ktorým bolo toto podujatie prednostne určené.